Написать отзыв

Мы будем Вам очень признательны за Ваш отзыв!

Оцените на сколько Вам понравился наш сервис:

В этой форме Вы можете задать любой вопрос по ремонту или покупке

Поля, обозначенные звёздочкой (*) обязательны для заполнения. Серийный номер и парт. номер Вы можете найти на обороте ноутбука или под батареей

Максимальный размер одного фото: 2 Мб

ремонт ноутбуков

Пользовательское соглашение

Фізична особа, що звертається до володільця, шляхом реєстрації та оформлення замовлення на придбання товарів та послуг, дає свою добровільну згоду на обробку її персональних даних, а саме: прізвища, імені, по-батькові, номера телефону, електронної адреси, за необхідності - адреси проживання. Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг та товарів, підтримання обізнаності про діяльність і проведення рекламних, маркетингових та інших заходів від володільця, проведення статистичних або оцінювальних досліджень щодо ефективності роботи володільця.

Фізична особа надає згоду на те, що володілець має право передавати та надавати доступ до персональних даних третім особам та Розпоряднику без додаткових повідомлень. Під третіми особами мається на увазі банки, фінансові установи, інші фізичні або юридичні особи.

Володілець зобов’язується обробляти персональні дані в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних. Володілець здійснює при обробці персональних даних фізичної особи всі необхідні технічні та організаційні заходи для захисту цих даних від неправомірного або випадкового доступу до них, відтворення, розповсюдження, блокування, знищення та інших видів неправомірних дій.

Неукладення або відкликання згоди на обробку персональних даних може спричинити відмову з боку володільця в наданні послуг та товарів, через неможливість їх виконання без таких даних.

Права фізичної особи по відношенню до її персональних даних визначені Законом України «Про захист персональних даних».

Обратная связь

Авторизация

Войдите в свой личный кабинет

Незарегистрированый пользователь? Регистрация